MÖBLER / Sittgrupper / Karmstol 16144388
nr 1614 4388
Karmstol
+ soffbord, 2 delar, rotting. Längd: 65 cm, djup: 65 cm, höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:37:47
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)